به ما بپیوندید


طراحی لوگو
لوگو یا آرم، یک نماد گرافیکی است که معمولا به شکل یک سمبل متناسب با فعالیت یک شرکت یا سازمان طراحی میشود، و در واقع تبدیل به نماد تجاری میشود. لوگو یکی از ارکان بازاریابی و فعالیت تجاری یک شرکت است و نماد هویت آن به حساب می آید. داشتن یک لوگوی خوب اولین قدم برای شروع تبلیغات موثر است. آیا شما هم نیاز به طراحی یک لوگو برای شرکت یا سازمان خود دارید؟ گرافیست های حرفه ای ما آماده اند تا با ایده های نو شما را در این انتخاب همراهی کنند.
کارت ویزیت
کارت ویزیت ها معمولا حامل اطلاعات خاصی در مورد یک شرکت یا شخص خاص هستند. معمولا در مراودات روزمره، جلسات و همایشها این کارتها را تبادل میکنید تا شخص مقابل را در فراموش نکنید و فراموش نشوید. طراحی و جنس کارت ویزیت تاثیر بسزایی در نتیجه دارد.
طراحان نیک گرافیک با بهره گیری از ایده های نو و تکنولوژیهای برتر دنیا امکان انتخاب بهترینها را برای شما فراهم میکنند.
کاتالوگ
کاتالوگها معمولا بهترین شکل نمایش محصولات یا خدمات شما هستند. آیا تا به حال به فکر تهیه کاتالوگی از محصولات یا خدمات خود بوده اید؟ آیا با شیوه های نوین طراحی و چاپ کاتالوگ آشنایی دارید؟
این بهترین راه معرفی فعالیت شماست و اینکه نشان دهید که چقدر در کار خود حرفه ای هستید. گرافیست های حرفه ای ما آماده اند تا با ایده های نو شما را در این انتخاب همراهی کنند.

بروشور
یکی از اولین راههای معرفی و تبلیغات بروشور است.
معمولا بروشورها تک برگی یا به شکل یک جزوه کوچک هستند. صرفنظر از اینکه چه شغلی دارید بروشورها حتما برایتان کاربرد خواهند داشت. با استفاده از بروشور میتوانید محصول یا خدمات خود را به مخاطبین خود معرفی نمایید. استراتژی اساسی در طراحی یک بروشور، چشمگیر بودن آن است.


طراحی وب سایت
به کاربرد شیوه های مدرن اعتماد کنید. هر روز به تعداد کابران اینترنت افزوده میشود. آیا شما برنامه ای برای جذب این گروه به سمت محصولات و خدمات خود دارید؟ یک وب سایت مفید نتایج باورنکردنی خواهد داشت. پس زمان را از دست ندهید و همین حالا برای داشتن یک وب سایت حرفه ای و کاربردی اقدام نمایید. گرافیست ها و طراحان حرفه ای ما با بهره گیری از دانش روز و تجربه کافی شما را در این زمینه همراهی خواهد کرد.


پوستر
پوسترها معمولا یکی از موثرترین و انعطاف پذیرترین راههای تبلیغات هستند.
شما میتوانید در هر سایز و جنس پیام تبلیغاتی خود را از طریق پوستر به مخاطبان خود برسانید. همچنین میتوانید از پوسترها برای مصارف غیر تبلیغاتی برای تزئین محل کار یا منزل خود استفاده نمایید.
همیشه ایده های نو بهترین نتایج را در پی خواهند داشت.هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی یکی از موثرترین راههای تبلیغات به شمار میرود.
گروه نیک گرافیک ارائه دهنده به روز ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی است.

باید نتایج را امتحان کنید.

عکاسی صنعتی
اگر نیاز دارید تا آلبومی از تصاویر محصولات خود داشته باشید تا از آن در کاتالوگ، وب سایت و ... استفاده کنید، با ما تماس بگیرید.
عکاسان با تجربه ما با استفاده از دوربین های حرفه ای و آخرین متدهای عکاسی شما رادر این زمینه یاری خواهند نمود.

طراحی بنر
یکی دیگر از روشهای تبلیغات داشتن یک بنر گرافیکی در وب سایتهای پر بیننده است.
گروه نیک گرافیک با بهره گیره از تیم طراحی حرفه ای و با سابقه، طراحی بنر شما را در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو انجام خواهند داد.
باید دیده شوید.

سایر خدمات
کتابچه ، طراحی کارتن و بسته بندی محصولات، طراحی لیبل، بیلبورد، طراحی دکوراسیون نمایشگاهی، بنر و استند، طراحی ایمیل تبلیغاتی، کاور CD/DVD، طراحی 3D، سی دی مولتی مدیا و ...
تلفن : 22649197(021)، 22649198(021)، 22649199(021)، فکس :22601571(021)|گروه نیک
خانواده نیک : لیوان کاغذی نیک | هدایای تبلیغاتی نیک | طراحی سایت نیک وب
Copyright © 2011 Nicgraphic.com All rights reserved
طراحی سایت و بهینه سازی سایت نیک مارکتینگ